Fransız kaş askısı ile ameliyatsız kaş gerdirme

  • 6 ay önce
Fransız kaş askısı ile ameliyatsız kaş gerdirme
Tahmini okuma süresi: 2 dakika

Devir; bıçaksız, kansız, ameliyatsız estetik çözümler devri. Günümüzde kimse estetik/güzel görünmek için sağlığını riske atmak istemiyor. Herhangi bir sebep ile güzellik ve estetik için narkoz almaya değmez. Milyonda bir ihtimal dahî olsa; narkoz ile narkozsuz operasyon arasında büyük fark var. Burun estetiği için olsun, estetiği için olsun artık kimse estetik için narkoz yemeyi göze alamıyor. Teknolojinin gelişmesiyle artık lazerler, ultrasonlar, radyo frekanslar, iğneler var. Bu kadar teknolojik gelişim varken çok çok ileri bir operasyon olmadığı sürece cerrahlar narkoz kullanarak yüz gerdirme ameliyatı yapmıyor.

Günümüzde estetik burun için, sarkmış yüz için hatta kaş sarkması için talep edilmekte olsa da; bunun alternatifi olarak bir çok çözüm bulunmaktadır. Örn: kaş sarkması için yapılabilmektedir.

Kaş askısı ile gerdirilen kaşların ömrü 5-10 yıl

Kaş sarkması, alnınızın ve elmacık kemiklerinizin de kötü görünmesine yol açmaktadır. Medikal estetik uzmanlarının son zamanlarda geliştirdiği ve adına “fransız askısı” dedikleri kaş gerdirme tekniği ile düşen kaşlara 5-10 yıl elveda diyebilirsiniz. Fransız kaş askısının uygulanması ise sadece 10 dakikadır.

Nasıl uygulanır?

Kafa tasından her iki kaşa kırçıllı, likralı ipler ile düğüm atılır. Bu iplerin özelliği kesinlikle sarkmamasıdır. Ve hatta ileri ki dönemlerde kaşlarınız yukarı çıkabilir fakat kesinlikle aşağı tekrar bir sarkma yapmamaktadır. Likralı olması özelliği ile de herhangi bir mimik kaybına yol açmaz. Kaşlarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Fransız askısından memnun kalmadım, iptal edebilir miyim?

Tabi ki iptal edebilirsiniz. Yine aynı şekilde bağlanan özel ipler Medikal estetik uzmanları tarafından 10 dakika içerisinde iptal edilebilmektedir.

 

İLGİLİ  Boğaz ağrılarına kesin çözüm